Kayra uygarlığının önemli kentlerinden biri olan Aphrodisias Antik kentine komşu olan otelimiz 2014 yılında

misafirlerini ağırlamaya başlamıştır. Otel işletmecisi sayın Mehmet ÇEVİK, Aphrodisias Antik kenti içerisindeki tiyatroda doğmuştur. Kamulaştırıldıktan sonra evin çevresinde yapılan kazılar neticesinde, altından tiyatro binası gün ışığına çıkarılmıştır. Aphrodisias Otel eski bir köy evinin, antik kent göz önünde bulundurularak restorasyonu sonucunda inşa edilmiştir.

Misafirlerimiz konaklamaları süresince hem Aphrodisias Antik kenti hem de Geyre Mahallesi (köyü)’nün keyfine varacaklardır. Babadağ (Denizli) manzarası eşliğinde sessiz bir ortamda dinlenebileceklerdir.

Otelimiz, 1989 yılından itibaren hizmet vermekte olan Anatolia Restaurant’ın getirmiş olduğu tecrübe ile işletilmektedir. Bu tecrübenin getirdiği en önemli felsefe, konuklarımızın keyifli vakit geçirmesidir. Asli amaç konuk memnuniyetidir.

5 standart 1 suit olmak üzere 6 odası mevcuttur. Geyre Mahallesi (köyü) içerisinde, köy evi görünümünde fakat içerisi konuklarımızın rahat edebilmeleri için her detay düşünülmüş şekilde tasarlanmıştır. ısıtmalı açık havuz, yerden ısıtma vb. Otelin dış kapısından bir adım uzaklaştığınızda ise köy havasını hissedebilirsiniz.